Zaproszenie do Ustronia Morskiego na 2021 r.

Poniżej treść oferty otrzymanej od Dyrektora naszego ośrodka „Klimczok” w Ustroniu Morskim.

Witam serdecznie,
Wysyłam Państwu w załączniku Voucher nad morze, do Ustronia Morskiego do naszego Ośrodka Leczniczo-Rehabilitacyjnego "Klimczok" z gorącym zaproszeniem do skorzystania z tej oferty.

Proszę także, o ile to możliwe o poinformowanie koleżanek, kolegów, o
naszej akcji... Myślę, że dla obu stron jest ona pożyteczna - nam
pozwoli przetrwać ten jakże ciężki czas, a Państwu w atrakcyjnej cenie
zaplanować wczasy w urokliwym Ustroniu Morskim.

 

Polski Związek Niewidomych

Ośrodek Leczniczo-Rehabilitacyjny

“ K L I M C Z O K ”

ul. Okrzei 1, 78-111 Ustronie Morskie

tel./fax: 94 35 15 565 e-mail: osrodek@klimczok.eu www.klimczok.eu

 

Ustronie Morskie, dnia 26 kwietnia 2020 r.

Szanowni Państwo,

Obiekt PZN “Klimczok” jest całorocznym ośrodkiem leczniczo-rehabilitacyjnym i wypoczynkowym położonym nad samym morzem (150 metrów do plaży) w urokliwym Ustroniu Morskim. Od bardzo wielu lat przyjeżdżają do nas goście w celach rekreacyjnych, poprawiając kondycję psychofizyczną. Profesjonalna kadra zaspokaja różnorodne potrzeby gości: sportowe, rekreacyjne, kulturalne, rehabilitacyjne i kulinarne. W tym roku koronawirus zmusił nas do zamknięcia Ośrodka, uniemożliwiając nam realizację oferty. Brakuje nam środków finansowych na pokrywanie bieżących kosztów utrzymania

obiektu. Natomiast bezcenna jest atmosfera tworzona przez znakomity zespół, którego nie chcemy stracić.

Dlatego już teraz uruchamiamy sprzedaż Voucherów na rok 2021 po atrakcyjnej cenie po to, aby wpływy ze sprzedaży pozwoliły nam przetrwać ten trudny czas.

Jako dyrektor Ośrodka, serdecznie zapraszam i proponuję zakup Voucherów. Proszę Państwa o poinformowanie swoich pracowników, że jest nad polskim morzem niezwykły obiekt – Klimczok – w którym można wspaniale wypoczywać i skorzystać z zabiegów rehabilitacyjnych.

Chcę Państwa zapewnić, iż każdy zakupiony Voucher - czy to na turnus wypoczynkowy czy rehabilitacyjny - przyniesie Waszym pracownikom wiele korzyści i zadowolenia, a nam pozwoli przetrwać i w przyszłości realizować zadania rehabilitacyjne na rzecz osób z problemami wzroku.