Nowa siedziba Polskiego Związku Niewidomych w Dąbrowie Górniczej.

Polski Związek Niewidomych Okręg Śląski Koło w Dąbrowie Górniczej informuje, że siedziba naszej organizacji od dnia 20 stycznia 2021 roku mieści się przy ul. Sienkiewicza 6a, w  budynku Centrum Aktywności Obywatelskiej (dawny budynek przedszkola Huty Bankowa, pierwsza siedziba NFZ - w tym budynku wyrabiało się pierwsze karty magnetyczne do lekarza). Należy wejść do budynku i pytać o Polski Związek Niewidomych.

Czynne jak poprzednio tj. poniedziałki i środy w godzinach 1600 – 1800; w piątki w godzinach 1000 – 1200.

Dojazd do nowej siedziby Polskiego Związku Niewidomych w Dąbrowie Górniczej:

 Tramwajem każdej linii. Należy wysiąść na przystanku pod nazwą ul. Sienkiewicza. Przejść przez kładkę na stronę ulicy przeciwną niż CH Pogoria. Przejść ok. 30metrówi wejść w ul. Sienkiewicza. Przejść na drugą stronę ulicy przez przejście dla pieszych. Po przejściu ok. 100 metrów wejść w bramę pomiędzy kamienicą a 4 piętrowym blokiem. Minąć mały parking i wejść przez furtkę. Szukany budynek będzie po lewej stronie. Po wejściu do budynku pytać portiera o siedzibę.

Autobusem z przystanku Centrum. Przejść na  stronę ulicy przeciwną niż CH Pogoria. Iść pieszo ok. 300 m. następnie skręcić w ul. Sienkiewicza. Przejść na drugą stronę ulicy przez przejście dla pieszych Po przejściu ok. 100 metrów wejść w bramę pomiędzy kamienicą a 4 piętrowym blokiem. Minąć mały parking i wejść przez furtkę. Szukany budynek będzie po lewej stronie. Po wejściu do budynku pytać portiera o siedzibę.

Tramwajem lub autobusem z przystanku Huta Bankowa. Przejść na stronę ulicy przeciwną niż ta, przy której znajduje się Huta. Iść chodnikiem w kierunku Centrum Dąbrowy. Minąć sklep Lidl. Koło przychodni Qmedic skręcić w ul. Żeromskiego. Przejść na drugą stronę ulicy. Przed drugą kamienicą przejść chodnikiem wzdłuż kamienicy ok. 50 m. minąć bramę. Szukany budynek będzie po prawej stronie. Po wejściu do budynku pytać portiera o siedzibę.

Należy zaznaczyć, że z powodu przebudowy dróg w okolicach Urzędu pracy obecnie pod Hutę jadą wszystkie tramwaje, ale autobusy tylko linii 28 i 928.

W razie wątpliwości proszę dzwonić nr tel. 601 565 484 i pytać. Telefon stacjonarny naszej organizacji jest wyłączony.